Dekoratif PVC Asma Tavanlar
Dekoratif PVC Asma Tavanlar
Dekoratif PVC asma tavanlar, modern ve estetik bir tavan tasarımı sağlayan popüler bir seçenektir. Bu tavan tasarımı, PVC malzemeden yapılmış panel veya levhaların, asma tavan profilleriyle birlikte kullanılmasıyla oluşturulur.Dekoratif PVC asma tavanların avantajları arasında, hafif olması, nem dayanıklılığı, kolay temizlenebilirlik, suya dayanıklılık, uzun ömürlülük ve çeşitli renk ve desen seçenekleri yer alır. Ayrıca, PVC malzemenin özellikleri nedeniyle, bu tavan tasarımı yangın dayanıklılığına da sahiptir.
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Dekoratif PVC Asma Tavanlar

Ses yalıtımı sistemleri arasında asma tavan uygulamaları da yer almaktadır. Mevcut yapılarda yeni alan kazanabilmek için yapılan çelik konstrüksiyon ya da ahşap iskelet sistemdir. Asma tavan, metal profiller hazırlanan iskelet sistemine montajlanmasıyla inşa edilmektedir. Kısa sürede yapılabilen asma tavan sistemleri yapının elektrik ve mekanik donanımlarını gizleme alanı olarak da kullanılabilmektedir. Ses yalıtımı uygulama sistemleri asma tavan için de geçerlidir. İş yeri, ev ya da farklı bir yapıda kurularak yüksek işlevli kullanılabilmektedir. Yapının estetik ve dekorasyon tasarımında ısı ve ses yalıtım özelliği kazandırılması gerekmektedir. Hangi tür malzemeden olursa olsun asma tavan güvenli ve dekoratif alanlar olarak kullanılmaktadır.

Ev, iş yeri ya da farklı yaşam alanlarında yeni alan kazanımı olarak bilinen asma tavanlar, çeşitli teknolojilerle yapılabilmektedir. Tavan sistemleri yapılarda en önemli koruma alanıdır. Katlar arasındaki sıhhi tesisatlar ve elektrik sistemlerinin görsel zarafeti zedelememesi için gizlenmesi gerekmektedir. Bunun için de 60x60 pvc asma tavan kurulabilmektedir. Şık ve dekoratif alan kazanımı olarak ifade edilebilen asma tavanlar kullanıcı zevkine göre oluşturulmaktadır.

Asma tavan sistemi zemini yatay profiller kurularak hazırlanmaktadır. Özel olarak tasarlanarak mevcut yapıda yeni alan kazanımı olarak asma tavan ilk tercihtir. Sızdırmazlık, ısı ve ses yalıtımı gibi pek çok avantajı bulunan asma tavan uzun ömürlüdür. Asma tavan uzun süre güvenle kullanılarak yapı alanını genişletmektedir. Asma tavan sisteminin birden çok türü bulunmaktadır. Kurulumu kolay, kullanımı büyük avantaj sağlayan yeni teknoloji ürünleri güven vermektedir. Arzu eden herkesin kullanabileceği asma tavan sistemleri özel- kurumsal tüm yapılarda uygulanabilmektedir.

Asma Tavan Özellikleri

Asma tavan olarak ifade edilen ilave yapı sistemleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Ekonomik olarak kurulabilmesi en büyük avantaj olarak sunulmaktadır. Asma tavan sistemleri, kullanıcı ihtiyacına göre oluşturulmaktadır. Uzun ömürlü ve dekoratif kurulumlar olarak tam zamanında teslim edilmektedir.

Yapı uzmanları tarafından alınabilecek asma tavan kurulum hizmeti sayesinde özel tasarım alanı kazanabilirsiniz. Yeni yüzyılın en güzel teknoloji ürünü olarak kullanılan asma tavan, uzun ömürlü ve geniş işlevli sistemlerdir. Metal iskeletli ve farklı malzemelerin kombinasyonu olarak tasarlanan sistemler olarak asma tavan beğeni kazanmaktadır. Doğa dostu, güvenli ve çok işlevli asma tavan sistemleri kullanıcıya uzun yıllar konfor kazandırmaktadır. Uygun fiyata özel tasarım alanı kazanabilmenin en kolay yolu asma tavandır.

Asma Tavan Sistemleri

Asma tavan, kazanılabilecek alanın izin vermesi ya da ihtiyacın ne kadar olduğuna göre tasarım oluşturularak kurulmaktadır. Dik olarak iskelet sistemine monte edilen asma tavan panelleri güvenle bağlanmaktadır. Kurulumda tercih edilen sistem malzemeleri en uygun şekilde kullanılarak modern alanlar kazanılmaktadır. Asma tavan sistemleri arasında; 

  • Metal asma tavan,

  • Ahşap asma tavan, 

  • PVC asma tavan,

  • Vinil kaplama sistemli alçı paneller, 

  • Petek asma tavanlar,

  • Mesh asma tavan sistemi,

  • Akustik sistem asma tavanlar,

Taş yünü asma tavan sistemleri bulunmaktadır. Yapı tavanına ilaveten konumlandırılan asma tavanlar çok amaçlı alanlardır. Doğa koşullarına, pas ve neme karşı dayanıklı asma tavan sistemi uzun yıllar kullanılabilmektedir. Bulunduğu alana dekoratif hava kazandıran sistem olarak kullanılmaktadır. Kullanıcı zevk ve ihtiyacına göre kurulan asma tavanlar uzun yıllar kullanılabilmektedir. Ses ve ısı yalıtımı konusunda taş yünü asma tavan sistemleri ilk tercih olarak kullanılabilmektedir.

Asma Tavan Kullanım Alanları

Asma tavan uygulaması, sanatsal faaliyet alanları, hava alanları, iş yerleri ve pek çok yerde kullanılabilmektedir. Okullar, sosyal tesisler, bankalar, kafe- restoranlar, iş merkezlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Dekoratif PVC asma tavan sistemleri hem ses yalıtımı sağlar hem de küften nemde etkilenmemektedir. Aynı zamanda güvenli kurulum sistemi, şık ve modern tasarım şekliyle seçilmektedir. Tavanda bulunan tesisatı korumak ve gizlemek amacıyla da kurulabilmektedir. Çelik sistemler tavan modellerinden en güvenli olanıdır.

Alüminyum paneller, ahşap sistemleri ve PVC gibi çeşitli asma tavan sistemi bulunmaktadır. Her bir sistem kullanıcı konforu kazandırmaktadır. Plastik asma tavan tesisat değişimine en iyi izin veren sistemdir. Hangi tür malzemeden yapılırsa yapılsın asma tavan alan kazandırmaya yardımcı olur. Tavan sistemlerinde kullanıcı mevcut alana ilave alan kazanmaktadır. Tavan paneli her zevke göre tasarlanarak kurulabilmektedir. Ses yalıtımı ve ısı yalıtımını en iyi şekilde sağlayan sistemler olarak kullanılmaktadır. Çelik konstrüksiyonlu, alüminyum profil ve pvc sistemli asma tavanlar kurarak yeni alanlar kazanarak kullanabilmek mümkündür.

Asma Tavan Kurulum Fiyatları

Asma tavan sistemi gereksinimi bulunanlar günün her saati iletişim kurarak hizmet alabilmektedir. Isı ve ses yalıtımı konusunda büyük yarar sağlayan sistemler olarak kullanılmaktadır. Asma tavan paneli malzemesi ve hizmet bedelleri en uygun şekilde müşteriye yansıtılmaktadır. Uzun ömürlü, estetik ve zarafet alanı olarak kullanılan asma tavanlar kullanıcıya uygun fiyata yüksek işlev kazandırmaktadır. Metal türü tavan sistemleri güvenli, sağlam ve uzun ömürlü olarak tercih edilmektedir. 30x30 - 60x60 gibi çeşitli ölçülerde tasarlanabilen yapı sistemi olarak kurulmaktadır.

Asma tavan kurulum hizmeti alarak profesyonel yaklaşımla kusursuz alanlar kazanabilmek mümkündür. Asma tavan malzeme fiyatları ve kurulumu söz konusu olduğunda düşük fiyata yüksek işlevli alan kazanımı olarak ifade edilebilmektedir. Isı yalıtımını sağlayabilmenin en kolay yolu asma tavan uygulaması olarak bilinmektedir. 7/24 internet erişimi sağlanabilmekte ve asma tavan siparişleri verilebilmektedir. Firma güvencesiyle sahip olabileceğiniz asma tavanlarınızın uzun yıllar dekoratif ve şık özelliklerinden yararlanabilirsiniz. 

Ürün Görselleri
LABİRENT (SİYAH)
LABİRENT (SİYAH)
YONCA (SİYAH)
YONCA (SİYAH)
LABİRENT (BEYAZ)
LABİRENT (BEYAZ)
LABİRENT (BEYAZ)
LABİRENT (BEYAZ)

- Hafif dayanıklı
- Standart aydınlatma armatürleri ile kullanın
- Kolay montaj, stok parçası boyutları
- Parlak beyaz, sert yüzeyler
- Yüksek dereceli, renk hızlı malzeme
- Standart takımlara kolay montaj
- Düşük profilli, parlak yüzey
- Geri dönüşümlü tavan panelleri

Teklif Formu
Hemen teklif almak için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna tıklayın, ilgili birimimiz size hızlı bir şekilde dönüş yapsın.
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
Whatsapp
0%