Alüminyum Petek Asma Tavanlar
Petek Asma Tavanlar
Petek asma tavanlar son yıllarda popüler hale gelen modern bir tavan tasarımıdır. Bu tavanlar, ızgara şeklindeki petek deseni ile dikkat çekerler ve özellikle ticari alanlarda sıklıkla kullanılırlar. Petek asma tavanlar, ofisler, alışveriş merkezleri, restoranlar ve oteller gibi ticari alanlarda kullanılabilecek pratik ve şık bir tavan seçeneğidir.
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Petek Tavan, 60x60 cm panel ya da farklı ebatlarda üstten oturmalı açık hücreli T15 Taşıyıcı Sistem veya kendinden taşıyıcılı bir tavandır. Elbette bu tür tavanları mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, ofislerde ve diğer binalarda gördünüz. Kurulum ve bakım kolaylığı, nezih bir görünüm ve tasarım için sınırsız olanaklar gibi avantajlar, ticari gayrimenkullerde açık hücreli tavanların yaygın olarak kullanılmasına yol açmıştır.

Petek  AsmaTavan açık hücreli tavan, %'90 a kadar açık alana sahip modern bir açık tavandır. Genellikle alışveriş merkezlerinde, ticari alanlarda, ofis binalarında, koridorlarda, salonlarda ve tasarım evlerinde kullanılırlar. Petek tavanının seçilen ağ boyutuna bağlı olarak, açık alan değişir, ağ ne kadar büyük olursa, açık alan o kadar büyük olur. Alüminyum Petek tavanları çeşitli standart renklerde (Beyaz RAL 7016, Gri, Siyah RAL 9005) mevcuttur ve RAL kataloğuna göre istenilen renkte sipariş edilebilir. Bu nedenle petek tavanının farklı tasarımlara uyarlanması kolaydır. Çoğu zaman, aydınlatma elemanları petek tavan bölümlerine hem panel şeklinde hem de tellere asılarak monte edilir. Açık tavanların en büyük avantajlarından biri havalandırılabilir olmalarıdır, bu nedenle oda boyunca hava değişimi bile sağlanır. Petek Asma tavanlar istenilen yükseklikte monte edilebilir.

- Güzel görünüm ve seçim için çeşitli renkler;
- Taşıyıcılar sabitledikten sonra, işçi kolayca elle tavan panel yükleyebilirsiniz;
- Yüksek kaliteli alüminyum alaşım kırmızı pas önler ve manyetik olmayan ortamda kullanılabilir;
- İyi pigment ıslak yeteneği, statik değil, yanıcı olmayan;
- Yanmaz, anti- korozyon, termal kararlılık ve iyi hava direnci;
- Izgaranın tavanındaki özel açıklıklar sayesinde, lambalar, fanlar ve hidrantlar, benzersiz bir dekoratif stil oluşturan ızgara tavanının karesinin arkasına gizlenmiştir;
- Metal duvarları tavanlar ve diğer iç / dış kaplamalarla koordine etmek için sipariş vermek;

m2 Sarfiyat Tablosu Birim Panel
T001 askı tiji adet 0,70
T002 yay adet 0,70
T003 kanca adet 0,70
T3600 ana taşıyıcı adet 0,23
T1200 tali taşıyıcı adet 1,38
T600 tali taşıyıcı adet 1,38
Teklif Formu
Hemen teklif almak için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna tıklayın, ilgili birimimiz size hızlı bir şekilde dönüş yapsın.
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
Whatsapp
0%