Firmamız 2008 yılında kurulmuş olup bugüne kadar inşaat sektöründe çok geniş bir alanda hizmet vermektedir. Firmamız, güvenilirliği ve tecrübesiyle yıllardır hizmet verdiği firmaların takdirini kazanmış, kaliteden asla ödün vermemeyi kendine ilke edinmiştir. Bu piyasada bulunduğumuz yıllar boyunca müşterilerimizin taleplerini en kısa zamanda yerine getirmek, onların sorunlarına çözüm üretmek amacımız olmuştur

Yıllar içerisinde, tedarikçi firmalar arasında kendine saygın bir yer edinen firmamız, şimdiye kadar kalitesine ve güvenilirliğine inanmadığı hiçbir ürünü rafına koymamıştır. Sattığımız her ürünün arkasında olduğumuzdan, sizlere bir ürün verirken, o ürünün sizi mağdur etmeyeceğinden emin olmamız gerekmektedir. Bu sebeple LAÇİN GROUP olarak şimdiye kadar hep kaliteli ürünleri stoklarımızda bulundurmuşuzdur. Fakat günümüzde ortaya çıkan kaliteli markaların bire bir yakın taklitleri, hem tüketicileri hem de satıcıları yanıltmakta ve zor durumda bırakmaktadır.

Daha on sene öncesine kadar belli başlı birkaç firma dışında taşyünü üreticisi bulunmazken, Uzakdoğu ülkelerinin de bu işe el atmasıyla beraber üretici firma ve marka sayısında inanılmaz bir artış meydana gelmiştir. Üretici sayısındaki artış ürünün bulunabilirliğini arttırmasına rağmen kaliteli ve kalitesiz ayrımını da ortaya çıkarmıştır. Her üreticinin olaya aynı ciddiyet ve hassasiyetle yaklaşmıyor olması tüketiciyi ürün alırken çok daha dikkatli olmaya zorlamaktadır. Kaliteden ödün vermek istemeyen üretici mecburen pahalı ürünler kullanmak, maliyeti önemseyen üretici ise mecburen düşük kaliteli ürünler kullanmak zorunda bırakılmaktadır. Bu sebeple aynı sektörde yer alan üretici firmaların ürünleri de rekabet ortamından uzaklaşmakta, aynı bölünmeyi onlar da yaşamaktadırlar.

Piyasanın bu hale gelmesi ve yukarıda kısaca bahsettiğimiz sebeplerden dolayı günümüzde alternatif marka arayışını ortaya çıkarmıştır. Alternatif marka olarak tabir ettiğimiz ürün, yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı üründür. Bu arayış üzerine yola çıkan asma tavan sektörünün saygın firmalarından LAÇİN GROUP kurucusu HALİL LAÇİN , sektörün ihtiyacı olan alternatif markayı ithal etmek için araştırmalara başlamıştır. Yapılan girişimler, kurulan bağlantılar sonucu taşyünü asma tavan üreticileri üretim tesislerinde ziyaret edilmiş ve bu ziyaretlerdeki izlenimler doğrultusunda 2008 yılının ocak ayında SUNEXPO markası ile satışa başlamıştır. Şimdiye kadar geçen süre içerisinde SUNEXPO, yüksek kalitesi ve uygun fiyatıyla Türkiye piyasasında aranılan ve talep edilen ürünler arasına girmiştir. 2008 yılından itibaren SUNEXPO ’nun bize kattığı yeni soluk ile birlikte sizlere daha iyi hizmet verebilmek açısından SUNEXPO ASMA TAVAN olarak çıktığımız bu yolculuğa LAÇİN DIŞ TİCARET LOG.İNŞ ve SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak devam etmekteyiz.

Whatsapp
0%