Clip in Mesh Asma Tavanlar
Clip in Mesh Asma Tavanlar
Genişletilmiş metal özel boşluklu dokusu ile mükemmel ışık ve hava geçirgenliği sağlayan bir malzemedir .Sepa Genişletilmiş metal asma tavan panelleri, hook on , lay in ve lay on modelleri ile aluminyum ve galvanizden değişik göz aralıkları ve  sınırsız renk seçenekleri ile üretilmektedir. Malzemenin estetik ve sağlam özellikleri dış  cephede  yenilikçi ve özgün tasarımlara imkan vermekte   ayrıca endüstriyel kullanım için muhtelif alternatifler yaratmaktadı
ÜRÜN AÇIKLAMASI

Mesh asma tavanlar, son yıllarda popüler hale gelen modern bir tavan tasarımıdır. Bu tavanlar, birbirine bağlı çapraz tellerden oluşan bir ağ yapısından oluşur ve üzerine gergi tavan panelleri monte edilir. Mesh asma tavanlar, minimalist ve estetik bir görünüm sunarlar ve iç mekanlara modern bir hava katarlar.

Mesh asma tavanların avantajları arasında, gizli aydınlatma ve havalandırma sistemleri için ideal bir zemin sağlamaları ve farklı renk seçenekleri ile özelleştirilebilir olmaları yer alır. Ayrıca, montajları kolaydır ve bakımı da oldukça basittir.

Mesh asma tavanlar, ticari alanlarda sıklıkla kullanılır. Örneğin, mağazalar, ofisler, oteller ve restoranlar gibi yerlerde kullanılan bu tavanlar, işlevsel ve şık bir görünüm sağlarlar. Ancak aynı zamanda, evlerde de modern bir dekorasyon tercihi olarak kullanılabilirler.

Sonuç olarak, mesh asma tavanlar, estetik ve pratik bir tavan tasarımıdır. Minimalist bir görünüm sunarlar, farklı renk seçenekleri ile özelleştirilebilirler ve işlevsel avantajlar sağlarlar.

Ürün Görselleri

- Malzeme yapısından dolayı uzun ömürlüdür.
- Fırın boya özelliği ile uzun süre kalıcı canlı renkler elde edilir.
- Hijyeniktir ve anti bakteriyel boya seçeneği ile bakteri barındırmayan özellik sağlanabilir.
- Nem dayanımı diğer tavanlara göre çok daha yüksektir.
- Perfore ve şilte ile akustik kalitesi artırılabilir.
- A1 sınıfı yangın dayanımına sahiptir.
- Hafiftir, binalara ekstra yük getirmez.
- Montajı ve Demontajı kolaydır. Tesisata erişimi kolaylaştırır.
- İşçilik ve zaman tasarrufu sağlar.
- Elektrik mekanik ve havalandırma gibi tesisatın gizlenmesini sağlar.

Alüminyum

0,5 – 2,00 mm

1500 mm

DKP

0,5 – 2,00 mm

1500 mm

Paslanmaz

0,5 – 2,00 mm

1500 mm

Teklif Formu
Hemen teklif almak için aşağıdaki formu doldurup gönder butonuna tıklayın, ilgili birimimiz size hızlı bir şekilde dönüş yapsın.
Size Yardımcı Olmak İçin Buradayız
Whatsapp
0%